Barokní ohňostroj

Jak objednat ohňostroj?

Stačí napsat o jaký typ ohňostroje máte zájem a my Vám napíšeme veškeré podrobnosti včetně cenové kalkulace.

stažený soubor.jpg
 
Nabízíme:
  • Již hotový, sestavený pyromuzikál z nabídky
  • Pyromuzikál na přání (rádi Vám sestavíme ohňostroj s hudbou dle Vašich představ)
  • Barokní (tichý ohňostroj)
  • Ohňostroj bez hudby
  • Ohňostroj na jedno zapálení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Barokní ohňostroj
 

Barokní, nebo-li tichý ohňostroj má počátky v období renesance. Při různých svátcích, zejména církevních byly odpalovány různorodé fontány. Později se pyrotechnické efekty zdokonalovaly a barokní ohňostroj nechyběl téměř u žádné šlechtické slavnosti. Velmi oblíbené byly figuríny s mytologickou tématikou osazené efekty, jež se postupně odpalovaly. V dnešní době je takový to ohňostroj skutečně umělecké dílo.

 

Námi připravené barokní dílo o délce 5 minut je komponované na hudbu J.G. Handela a H. Purcella. Nabízený ohňstroj není problém rozšířit o rozličné efekty, svatební srdce, nápis ze svíček, rotujících efektů , gradující finále či zdvojnásobit, ztrojnásobit jednotlivé scény. Základní ohňostroj je vhodný pro menší párty, rodinné oslavy.

 

Cena.............. 2000 Kč.....délka 5minut

Nejste zrovna vyznavači klasické hudby a přesto máte zájem o barokní ohňostroj? Rádi Vám navrhneme zahradní iluminaci na Vámi zvolenou hudební ukázku. Cena se odvíjí od velikosti a délky. Základní cena je 2500Kč za 5minut.

Ukázka části ohňostroje. Video je v nejhorší možné kvalitě, některé efekty nejde na videu dokonce rozlišit. Omlouváme se a věřte, že třeba takový zlatý rotující kruh vypadá v reálu skutečné pompézně.